Translate

Szukaj

Współpraca?

Kontakt : mal.gorna0@gmail.com

czwartek, 31 sierpnia 2017

Aplikacje pomocne w szkole

Witam wszystkich!

Dzisiaj mam dla Was post o aplikacjach przydatnych w szkole, na który głosowaliście w ankiecie. Przygotowałam osiem aplikacji, więc mam nadzieję, że znajdzie się chociaż jedna , o której nie mieliście pojęcia. Zapraszam do czytania i próbowania!1) Synonimy 

Jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja pomocna do znajdowania synonimów, kiedy nie możemy znaleźć innego słowa , a nie chcemy uniknąć powtórzeń.2) Quick TimeTable 

Dzięki tej aplikacji nie będziecie musieli biegać co chwilę po korytarzach szukając planu. Możecie go utworzyć, w łatwy i szybki sposób, oraz wedle uznania. 
Wybieracie przedmioty, możecie zmieniać skróty, kolory oraz godziny dzwonków - wedle ustaleń waszej szkoły. 3) PracaDomowa.pl

Nie zrobiliście pracy domowej z matematyki, fizyki lub chemii, a wasi znajomi piszą jak kulawa kura pazurem? Ta aplikacja jest specjalnie dla Was! 
Otwieracie apkę, wybieracie klasę, podręcznik, stronę i zadanie, przepisujecie i gotowe! 
Osobiście nie pochwalam odpisywania zadań, ale każdemu może się zdarzyć, prawda?


4) MyScript Calculator 

Kalkulator w telefonie mamy wszyscy, ale czasem nawet on nie jest w stanie nam pomóc. Dlatego wymyślono kalkulator, go którego możemy przerysować nasze działanie, łącznie z pierwiastkami, sinusami i całą resztą, a on policzy to za nas! 
Polecam obejrzeć tutorial, który jest na początki, kiedy uruchamia się aplikację za pierwszym razem ;)


5) Genius Scan

Genius scan sprawdza się idealnie w sytuacji, gdy nie zdążyliśmy czegoś wydrukować, albo w momencie, gdy musimy komuś przesłać dokument pocztą elektroniczną. Wystarczy, że wybierzecie dokument z dysku telefonu, albo zeskanujecie kartkę!


6) Simple mind

Jeśli jesteście wzrokowcami i lubicie tworzyć notatki w formie map myśli, to ta aplikacja jest w sam raz. Tworzycie wyżej wspomnianą mapę myśli, możecie ją dowolnie edytować oraz dodawać notatki.
7) Cram

Tworzycie czasem fiszki, albo coś podobnego? Jeśli tak, to zapewne zużywacie dużo papieru, a do tego schodzi Wam na to dużo czasu. Dla osób takich jak Wy stworzono aplikację, w której tworzycie własne fiszki w prosty i przyjemny sposób ;)
8) Streszczenia lektur 

Chyba nie muszę nic mówić, prawda?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz