Translate

Szukaj

Współpraca?

Kontakt : mal.gorna0@gmail.com

piątek, 21 grudnia 2018

Co obejrzeć zamiast Kevina? - blogmas 2018

  Wiadomo, że Kevin sam w domu lub Kevin sam w Nowym Jorku to dla niektórych stały element świąt powtarzający się co roku. Jednak...Co obejrzeć kiedy mamy już dość, a nadal chcemy czuć tą atmosferę świątecznego filmu?

Oto moja lista ratunkowa :

► Fred Claus - Brat Świętego Mikołaja (2007)

Fred Claus, zgorzkniały starszy brat Świętego Mikołaja, jest zmuszony przenieść się na Biegun Północny, by mu pomóc. Nie do końca jednak radzi sobie z powierzonym zadaniem, z czego wynika mnóstwo zabawnych sytuacji, ale i problemów...► Jack Frost (1998)

Słynny muzyk w drodze na koncert uświadamia sobie, że nie tak chce spędzić wigilię. Ginie w wypadku samochodowym, kiedy razem z zespołem zawraca z trasy, by spędzić święta z rodziną. Rok po śmierci wraca do swojego syna jako...Śniegowy bałwan!


► Strażnicy marzeń (2012)

Bohaterowie z baśni dla dzieci, m.in. Święty Mikołaj, Królik Wielkanocny i Jack Mróz, łączą siły, aby przezwyciężyć Króla Ciemności imieniem Mrok, nim sprowadzi on na świat wieczną ciemność. Problem w tym, że nie potrafią się dogadać, co Mrok postanawia wykorzystać. Czy dobro przezwycięży zło?► Świąteczna historia (2002)

Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres roku, który znacząco może wypłynąć i zmienić nasze życie. Przekonał się o tym Robert Layton , który dla sukcesów finansowych zaniedbał swoją rodzinę. Pochłonięty pracą w ostatniej chwili przypomina sobie o świątecznych prezentach. W poszukiwaniu niespodzianek Rob spotyka ośmioletniego Nathana. Chłopczyk również szuka prezentu dla ukochanej mamy. Ma być to wyjątkowy prezent. Spotkanie to jest dla Roba niezwykłą lekcją o życiu i miłości. Nie pozostanie obojętny wobec wydarzeń, które wydarzą się w ten przedświąteczny wieczór.► Wesołych Świąt (2006)

Dla mieszkającego w małym amerykańskim miasteczku okulisty Steve'a Fincha Święta Bożego Narodzenia to najważniejszy okres w roku. Plany Steve'a stają pod znakiem zapytania, kiedy do domu obok wprowadza się arogancki sprzedawca samochodów Buddy Hall. Mężczyzna próbuję odebrać Steve'owi tytuł miejscowego "Króla Świąt" i zamierza udekorować swój nowy dom lampkami tak, by był widoczny z kosmosu!  Czy panowie doprowadzą do zawieszenia broni, zanim doprowadzą się do ruiny, czy też będą walczyć aż do ostatecznego zwycięstwa?


Miłego oglądania ♡


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz