Translate

Szukaj

Współpraca?

Kontakt : mal.gorna0@gmail.com

środa, 24 października 2018

5 filmów, których zakończenia się nie spodziewasz!

Jeśli jesteście wielkimi fanami kina, to na pewno znacie przynajmniej część filmów. Mam nadzieję, a nawet jestem pewna, że znajdzie się chociaż jedna osoba, która nie widziała chociaż jednej pozycji z listy. Mimo że każda z produkcji ma swoje lata, to uważam, że są naprawdę dobre. Po za tym realizacje z późniejszych lat nie zaskakują Nas aż tak bardzo, jesteśmy po prostu bardziej wyczuleni.

1) 6 zmysł (1999 r) - Thriller

Psycholog dziecięcy pomaga małemu chłopcu poradzić sobie z pewnym problemem. 8-letni Cole widzi zmarłych, co przysparza mu niemało strachu. Mężczyzna stara się przekonać chłopca, że posiada on cenny dar, który może pomóc błąkającym się duszom. Prawda jaką odkrywa psycholog jest szokująca.
Film idealny na jesienny wieczór z leciutkim dreszczykiem, zaleca się oglądanie w dobranym towarzystwie.


2) Pod słońcem Toskanii (2003 r) - Obyczajowy

Frances ma ciężki okres w życiu. Po rozwodzie z mężem jej przyjaciółki fundują jej wycieczkę do Toskanii - jednego z regionów Włoch. Amerykanka oczarowana miejscem podejmuje nagłą decyzję i kupuje tam dom. Z pomocą polskiej ekipy budowlanej przywraca mu dawną świetność i zaczyna życie od nowa. Być może macie przed oczami banalny i przewidywalny scenariusz, ale zakończenie może Was zaskoczyć!
Tą produkcję najlepiej obejrzeć z przyjaciółkami, wpasowuje się ona w klimat babskiego wieczoru.


3) Osada (2004) - Thriller

Wioska z XVIII wieku, otoczona bezkresnym lasem. Wszyscy wiodą zgodne i spokojne życie, oczywiście do czasu...W osadzie z niewiadomych przyczyn boją się koloru czerwonego, a obowiązujący zakaz wychodzenia do lasu tylko potęguje strach. Któregoś razu jeden z mieszkańców łamie tą zasadę i przynosi z boru czerwone owoce. Mieszkańcy obawiają się najścia mieszkających tam zwierząt-bestii. W międzyczasie w podróż za osadę zostaje wysłana niewidoma dziewczyna, pytanie tylko...Czy przeżyje i podzieli się z rodziną największą tajemnicą pokoleń?
Kolejna pozycja z dreszczykiem, na szczęście bez przesady. W sam raz na koniec nudnego dnia, film powinien dostarczyć odpowiednio brakujących emocji.


4) Wydalony (2014) - Komedia

Tutaj mamy historię chłopaka, który został wydalony z liceum. Oczywiście nastolatek, z pomocą przyjaciół próbuje jak najdłużej ukryć zaistniały fakt. Pomysłowość i pewność siebie to tylko dwie z kilku ciekawych zalet Felixa. Zastanawiacie się, w którym momencie wszystko weźmie w łeb i chłopak się przyzna? Tutaj Was zaskoczę...Sami musicie to zobaczyć!
Komedia dla młodzieży idealna na poprawę humoru po koszmarnym poniedziałku na przykład. Będziecie się dobrze bawić zarówno w paczce, jak i w pojedynkę.


5) Historia Roja (2016) - Wojenny

Rok 1945. Mieczysław "Rój" Dziemieszkiewicz staje w obronie ojczyzny.Jak się domyślacie jest to film wojenny, więc nie polecam go osobom, które nie lubią takiej tematyki, lub wiedzą, że oglądanie wojaczki nie kończy się dla nich dobrze. Za to polecam wszystkim innym, tym bardziej, lub mniej ciekawym. Szczerze mówiąc spodziewałam się po tym filmie wiele, ale nie tego, jak się skończy.Które z tych filmów zamierzacie obejrzeć? Podzielcie się!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz