Translate

Szukaj

Współpraca?

Kontakt : mal.gorna0@gmail.com

niedziela, 11 lutego 2018

Historia bardziej w cyfrach - 3 urodziny bloga!

Historia mojego bloga, albo blogów...Jest trochę pomieszana. Dobra, może więcej niż trochę. Ale od początku :

Od maja 2014 do końca 2015 pisałam blog-pamiętnik, którego nie wspominam zbyt dobrze. Kiedy czytałam stare wpisy nie wiedziałam, czy mam się śmiać, czy płakać. Mogłam też się załamać i rzucić wszystko w cholerę, ale nie zrobiłam tego i zmieniłam charakter bloga.

Od początku 2016 do połowy kwietnia pisałam o książkach i innych rzeczach związanych z kulturą, ale nadal na pierwszym linku, co nie było zbyt dobre, bo ciągle się myliło, mieszało i nie mogłam na to patrzeć. Kiedy zdecydowałam się założyć nowego bloga tak, żeby nazwa i link były ze sobą powiązane...Uświadomiłam sobie, że ludzie naprawdę tam zaglądają, komentują i chcą znać moje zdanie. Tylko dlaczego to się stało w takim momencie?


W ostateczności zaczęłam od początku i 14 kwietnia przeniosłam posty na Opinie okularnicy. Nie było żadnych wyświetleń, komentarzy, obserwujących. Byłam tylko ja i stare posty niczym odgrzewane kotlety. Jednak nie poddaję się i próbuję.
Urodziny bloga mogły by być tego 14 kwietnia, ale to 11 lutego opublikowałam pierwszą opinię na temat przeczytanej książki. Ta historia ma początek od maja 4 lata wstecz. Nie ważne ile razy zmieniałabym nazwę, link, platformę czy cokolwiek innego, to cały czas będzie jedna, nieprzerwana historia. Moja historia.
A nie byłoby jej, gdyby nie ogromne wsparcie rodziny, przyjaciół i znajomych, którzy wierzą we mnie i w mój sukces, nawet gdy ja sama mam wątpliwości, a w ciągu tych 3 lat trochę się ich nazbierało.

Na koniec chciałabym podziękować WAM! Tym, którzy tu są, czytają i czasem skrobną komentarz. Rosnące statystyki, które to Wy tworzycie są ogromną motywacją, bo widzę, że mam dla kogo pisać. Ciągle powtarzałam, że piszę przede wszystkim dla siebie. Dzisiaj zachodzi zmiana, bo chcę pisać przede wszystkim dla Was, mi ma to tylko sprawiać przyjemność, tak przy okazji.
Nigdy wcześniej nie świętowałam blogowych urodzin, ale dzisiaj nie mogłam odpuścić. Jestem taka szczęśliwa, że znajduję się w takim a nie innym miejscu, że przeżyłam swoje i będę się uczyć dalej, by wszystko było po prostu lepsze!


DZIĘKUJĘ! 

Wasza Okularnica 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz