Translate

Szukaj

Współpraca?

Kontakt : mal.gorna0@gmail.com

środa, 1 marca 2017

A gdyby tak...#9

I zaczął się marzec! Upragniony teoretycznie wiosenny miesiąc!
Tym razem przychodzę do Was z postem punktualnie. W związku z tym, że za 7 dni Dzień Kobiet, pomyślimy sobie dzisiaj jakby to było bez nich.
Oczywiście tekst nie jest pisany totalnie na serio, więc panowie, nie macie się o co obrażać. Wy też umiecie być fajni!

Pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy co niektórym "Raj!". Niby tak, nikt nie narzeka, nie ględzi, nie zasłania meczu, nie zabrania wypić jednej czy ewentualnie trzech butelek alkoholu, nikt nie karze Ci podnieść swojego tyłka i sprzątać! Wszystko jest idealnie...Do momentu!Wersja I (załóżmy, że kobiety były, żyły, ale nagle zniknęły).
Masz dzieci. Możesz podrzucić je babci na weekend...Ale co im spakować? I ile? I w co?
W końcu dochodzisz do dwóch wniosków : Z wolnego weekendu nici, albo dzwonisz do swojego bardziej ogarniętego kumpla, bo przecież twoja mama zniknęła. Jeśli oboje nie potraficie niczego wymyślić po prostu staracie się jakoś ogarnąć domowy chaos.

Wersja II
 Jesteś samotnym facetem, który nie wie jak włączyć pralkę, zmywarkę, czy odkurzacz. Nie wiesz też czym się różni niebieski od granatowego. Nie umiesz...W sumie nic. Będziesz chodził w tych samych ciuchach przez miesiąc, zamawiał chińskie żarcie na wynos i kupował kartony odświeżaczy powietrza. Jakoś przeżyjesz.

A tak bardziej na serio, to bez kobiet byłoby po prostu nudno. I brudno. I cicho...I w ogóle tak jakoś pusto. Gdzie się nie obejrzysz tam są kobiety. Na świecie żyje ok. 7 mld ludzi, a ok. 3,6 mld to kobiety. Więcej jest facetów, to fakt, ale kobiet też nie jest jakoś mało.

Bez kobiet :
- Nie byłoby dobrego jedzenia,
- Nie byłoby porządku,
- Nie byłoby na co popatrzeć (Drogie panie, nie ma co się oszukiwać)
- Nie byłoby się do kogo przytulić,
- Nie byłoby popytu na kosmetyki i ubrania,
- Fryzjerzy mieliby mniejsze dochody,

Więcej nie będę się rozpisywać, bo jeszcze przesadzę. Dlatego zostawiam to Wam, dopiszcie sobie kilka punktów i gotowe. Wszyscy będą zadowoleni. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz