Translate

Szukaj

Współpraca?

Kontakt : mal.gorna0@gmail.com

piątek, 12 czerwca 2015

Hopeless

Autorka :

Wydawnictwo : Otwarte
Liczba stron : 424
Data wydania : 16 czerwca 2014r.

"Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa.
To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans – wie, że Holder oznacza jedno: kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała, i że zna ją lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Sky bezpowrotnie się zmienia."

Książka z pozoru jak każda. Dziewczyna, chłopak i miłość zaczęta od nieporozumienia. Ale to tylko pozory. Prawda jest zupełnie inna. Mimo, że wzbudza te same emocje co zwykle, to jednak, są one inne. Dlaczego? Nie potrafię określić. Ale, by czytelnik odczuwał za razem coś zwykłego, a jednak innego, trzeba mieć talent. Wielki talent. A ta historia? Niesamowita, po prostu...Nie można się oderwać. Nie można skończyć w połowie zdania, w połowie strony, czy nawet w połowie książki! To jest po prostu nie możliwe!
Chyba nie mam nic więcej do powiedzenia, po za tym, że gorąco ją polecam i daję ocenę wybitną! No i to, że czekam na wypożyczenie 2 części, czyli "Losing Hope".

Ocena 6/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz